יום ראשון, 25 בדצמבר 2016

מרחיק יונים

לא רבים יודעים כי קיים מקצוע בשם "מרחיק יונים". מרחיק יונים כשמו כן. מרחיק יונים משתמש בשיטות שונות להרחקת היונים מהאזור המבוקש

מרחיק יונים אינו הורג את היונים אלא מוצא פתרונות אחרים לצורך סילוק היונים מהאזור המבוקש.
הדברת יונים לעומת זאת היא שימוש בחומרי הדברה כדי להשמיד את היונים . חשוב לציין מרחיק יונים לא מדביר יונים אלא מרחיק אותם.

הדברת יונים והשמדתם גורמת להפרת האיזון הסביבתי ובנסוף חומרי ההדברה יכולים לפגוע באדם ובחיות אחרות אשר יאכלו את נבלתן של היונים.

פתרונות שמציע מרחיק יונים
מרחיק יונים מקצועי עובד עם כמה שיטות אשר הוכיחו את עצמן לשם הרחקת היונים. הסיבה לכך היא שאזורי הקינון אליהם מגיעים היונים שונים בצורתן ובכל מקרה ומקרה נזקי היונים הם שונים. לכן חשוב להתאים פתרון ראוי לכל מצב. שימוש בפתרונות לא מקצועים לא יביא לפתרון הבעיה במלואה.

אמנם ניראה שניתן לעשות את עבודת מרחיק היונים בקלות ולחסוך כסף אך לא כך הדבר.
מרחיק יונים עושה שימוש בכלים מקצועים ובמוצרים איכותיים ומקצועים להרחקת יונים . מוצרים אלו לא תוכלו למצוא ברשתות השיווק הרגילות .

לעיתים נדרש ציוד טיפוס וסנפלינג על מנת להגיע לאזורי הקינון של היונים , עבודה בגובה דורשת ניסיון ומקצועיות רבה. בנוסף לעיתים יש לפנות את הלכלוך שהשאירו אחרים היונים, איסוף לשלשלת היונים הוא חלק בלתי נפרד מהעבודה מעבר ללכלוף קיימת סכנה בהידבקות במחלות .מרחיק יונים מקצועי יציע לכם את השיטות שנבדקו והוכחו כפתרון להרחקת יונים לצמיתות


-רשתות נגד יונים -
מגוון רחב של אפשרויות בהתאמה אישית לאזור המבוקש.
-דוקרנים נגד יונים -
מגוון רחב של סוגי דוקרנים נגד יונים באיכות הגבוהה ביותר.
-
שילוב של דחלילים בצורת אויביי היונים : נשר, עיט , עורב


מרחיק יונים מקצועי יפרוס את האפשרויות העומדות בפניכם בהרחקת היונים וימליץ על האפשרות היעילה ביותר.
עבודת הרחקת יונים ממוצעת לוקחת כ-4 שעות .

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה