יום רביעי, 6 בספטמבר 2017

הרחקת יונים ברחובות

רחובות הינה עיר באיזור השפלה, עיר בעלת מדע ותרבות, בעלת אוכלוסייה גדולה ובעלת אחוזי בנייה גבוהים בעיר. שכונות חדשות ומעונות סטודנטים נבנים בתדירות גבוהה ואף צפויה תיירות רבה בהמשך, הודות למלון החדש המתעתד להיבנות בעיר. ישנם אזורי קינון מרכזיים בעיר, בהם נצפית תנועה גדולה של יונים המקבלים אוכל מהעוברים ושבים. אין עם זה בעיה, הבעיה מתחילה לצוץ כאשר היונים מתעופפות אל אזורי המגורים ומתחילים לקנן שם..

רשת נגד יונים ברחובותבמרפסות בתים, ההרחקת יונים הטובה והבטוחה ביותר עובדת על ידי התקנת חופת רשת נגד יונים, המכסה את כל שטח המרפסת. הרשת בעלת צפיפות גבוהה, המונעת באופן מדויק להפליא, כניסה של יונים לאזור המרפסת והתרוצצות בו כאוות נפשם.

הרחקת יונים מבניינים ברחובותלהרחקת יונים מבניינים באופן מקצועי שלא יותיר ברירה ליונים אלא לחפש להם מקום אחר לדור בו, יש לפנות אל מרחיק יונים מקצועי, המכיר את העבודה על כל היבטיה וסוגיה. הרחקת יונים מבניינים ברחובות נעשית באמצעות התקנת רשת נגד יונים על ידי ציוד סנפלינג, בעזרתו יורד המרחיק יונים מגג הבניין ופורס את הרשת לכל אורך הבניין.
דחלילים להרחקת יוניםבתוך העיר רחובות, קיימים כפרים וקיבוצי מגורים שונים, אשר בהם ישנה תדירות גבוהה של מטרד יונים, מאחר ומדובר בשדות פתוחים ומשק הכולל לולי תרנגולים/רפתות וכדו'. ניתן להרחיק יונים ממבני מגורים באזורים אלה, על ידי שימוש בדוקרנים נגד יונים או על ידי הצבת דחלילים שונים להרחקת יונים, בתלייתם על מקומות גבוהים או פיזורם על הקרקע.

הרחקת יונים ברחובות והסביבה !
אביב הרחקת יונים מספקים שירות הרחקת יונים בעיר רחובות ומספקים פתרון לכל בעיית יונים .
החל מהרחקת יונים מאדן החלון , סגירת מסתורי כביסה , סגירת מרפסות שמש ברשתות נגד יונים , ועד לעבודות מורכבות יותר של פריסת רשת להרחקת יונים בבניין שלם עבודה המתבצעת בעזרת גלישת סנפילנג מהגג ופריסת הרשתות באופן מקצועי !
הרחקת יונים מקצועית מבניינים זה אביב הרחקת יונים ! אביב הרחקת יונים והיונים עפות....

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה